Dostawa lotnicza Chiny — Polska

Transport towarów drogą powietrzną jest jednym z najpopularniejszych sposobów dostawy towarów z zagranicy. Wynika to przede wszystkim z terminów dostawy, wysokiej jakości oferowanych usług oraz wydajności. Te trzy najważniejsze zalety przyciągają do nas rzesze klientów. Bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność — to kluczowe cechy, które wyróżniają nas i nasze usługi transportowe!

Fracht lotniczy odbywa się czarterowymi i regularnymi rejsami z największych zagranicznych lotnisk, gdzie przestrzegane są wszystkie normy transportowania dzięki niezbędnym do tego warunkom. Wszystkie towary są ubezpieczone i chronione przed ewentualnym uszkodzeniem. Jeżeli natomiast taki fakt wystąpi, cała procedura reklamacji przeprowadzana jest bez opóźnień.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że transport lotniczy jest jednym z najszybszych ale także i najdroższych na rynku.

Zalety transportu lotniczego:

  • szybkość i terminowość realizowanych zleceń. W przypadku transportu towarów szybko psujących się( ATP ) czy zwierząt jest to jedyna możliwy środek transportu;
  • bezpieczeństwo — w trosce o ładunki towary są specjalnie zabezpieczone przed ewentualną wilgotnością , wysoką temperaturą czy mechanicznymi uszkodzeniami;
  • bezpośrednie loty – zmniejszają ryzyko uszkodzenia ładunku na możliwych portach przeładunkowych.

Transport lotniczy jest dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności przetransportowania umiarkowanie ciężkich towarów na dużą odległość, w możliwie najkrótszym czasie.

Usługi dla firm

Chiny są jednym z największych partnerów biznesowych ( handlowych), z którymi Polska zawiera korzystne umowy. Popularność importu z China wynika to z niższych cen towarów tam produkowanych.

Świadczymy usługi air freight dla transportu lotniczego w następujących kategoriach:

  • towary wrażliwe ( szkło itp.)
  • łatwo psujące się (ATP )
  • niebezpieczne (ADR)
  • towary wartościowe
  • ładunki ponadnormatywne

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zapewniamy kompleksową obsługę transportową.

Oblicz koszt przesyłki

*Please, enter your phone

*Please, enter your e-mail

Zgadzam się na zapisywanie prywatnych danych hint"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu marketingowym [przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny zgodnie z ustawą] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest UTEC Sp. z o.o. z siedzibą ul T.Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.