Jeśli chodzi o przewóz ładunków masowych na duże odległości, szczególną rolę na rynku usług logistycznych odgrywa transport kolejowy. Jest on alternatywą dla transportu morskiego, zapewniając przy tym krótszy czas dostawy oraz większe bezpieczeństwo towarów. Utec Logistics, jako firma transportowa, świadczy dla Państwa usługi logistyczne — spedycję kolejową z Chin do Polski. Oferujemy atrakcyjne warunku frachtu kolejowego. Dzięki temu czas dostawy pociągiem możliwy jest już od 13 dni! Możliwa jest zarówna dostawa mniejszych przesyłek jak i kontenerów, konsolidacja ładunku oraz monitoring.

Zalety transportu kolejowego:

  • terminowość realizowanych zleceń;
  • bezpieczeństwo — w trosce o ładunki, towary są specjalnie zabezpieczone przed ewentualną wilgocią, wysoką temperaturą czy mechanicznymi uszkodzeniami;
  • idealny stosunek ceny do oferowanej usługi – relatywnie szybko i tanio.

Dostawa towarów pociągiem z Chin jest dobrym rozwiązaniem w przypadku transportowania ładunków, które nie psują się za szybko (a więc nie wymagają natychmiastowej dostawy), towarów zajmujących dużo miejsca i dość ciężkich — kontenerów. Spedycja kolejowa to idealny kompromis pomiędzy ceną, a czasem doręczenia przesyłki.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zapewniamy kompleksową obsługę transportową. Bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność — to kluczowe cechy, które wyróżniają nas i nasze usługi transportowe!

Oblicz koszt przesyłki

*Please, enter your phone

*Please, enter your e-mail

Zgadzam się na zapisywanie prywatnych danych hint"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu marketingowym [przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny zgodnie z ustawą] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest UTEC Sp. z o.o. z siedzibą ul T.Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.