Chiny już od dłuższego czasu są główną bazą produkcyjną dla całego świata. Jednak, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w chińskich fabrykach, importer powinien starannie przemyśleć swój plan i dokładnie oszacować swoje możliwości inwestycyjne.

Kolejnym ważnym krokiem jest wybór środka transportu i firmy logistycznej, która zapewni płynność dostaw, bezpieczeństwo ładunku oraz pomoc we wszystkich formalnościach celnych i odprawach. I właśnie wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy nową usługę – transport lotniczy z Hong Kongu do Warszawy. Jako firma z długoletnim stażem na rynku, nawiązaliśmy współpracę z wieloma przedsiębiorstwami oferującymi transport lotniczy, kolejowy czy morski.

Zapewniamy nie tylko samą dostawę, ale oferujemy także kompleksowe usługi w zakresie:

  • wyszukania rzetelnego producenta oraz przeprowadzenia negocjacji;
  • sprawdzenia dostawy -wstępną weryfikację jakości towaru oraz dokumentacji;
  • konsolidacji i magazynowania;
  • pomocy przy odprawie celnej i przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji.

Dzięki naszym biznesowym relacjom i kontaktom zapewniane przez na usługi logistyczne pozwalają na redukcję kosztów związanych z transportem oraz pomagają uniknąć problemów z nieuczciwym producentem czy też nierzetelnym dostawcą.

Oblicz koszt przesyłki

*Please, enter your phone

*Please, enter your e-mail

Zgadzam się na zapisywanie prywatnych danych hint"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu marketingowym [przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny zgodnie z ustawą] na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest UTEC Sp. z o.o. z siedzibą ul T.Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.